Pomóż w budowie Centrum Rozwoju!

Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa

Mnóstwo dzieci i młodzieży czeka, aż ktoś zaproponuje im coś wartościowego. Mamy przekonanie, że uczestnictwo w Skautach Europy jest najlepszą propozycją. Z tego powodu stworzyliśmy Centrum Rozwoju Skautów Europy, którego celem jest umożliwienie jak największej liczbie dzieci i młodzieży uczestnictwo w formacji skautowej.

Jednak aby zrealizować marzenia tysięcy młodych ludzi i pomóc rodzicom w wychowaniu ich pociech potrzebujemy Twojego wsparcia. Dlatego ośmielamy się prosić Ciebie o wsparcie finansowe Centrum Rozwoju. Dla dobra polskiej młodzieży.

Prosimy o darowiznę na rzecz powstawania nowych środowisk Skautów Europy:


PLN


Możesz też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:

Fundacja Skautów Europy
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 14 
02-366 Warszawa
11 1090 2590 0000 0001 3318 0217

Zebrane środki wykorzystujemy na organizowanie szkoleń dla nowych szefów, akcji informacyjnych na temat skautingu w nowych miejscach, druk plakatów i ulotek oraz wsparcie nowych środowisk. Są to proste sposoby, które skutecznie przyczyniają się do tego, iż coraz więcej ludzi poznaje Skautów Europy, zakłada nowe środowiska skautowe i posyła dzieci do grup skautowych.

Bez Waszego wsparcie nie bylibyśmy w stanie znaleźć nowych wolontariuszy, wyszkolić ich i wspierać w roli szefa. To staje się możliwe dzięki WamSzczecin, Poznań, Piła, Trójmiasto, Olsztyn, Łomża, Łódź. To kilka przykładów miejsc, gdzie wystartowaliśmy w tym roku z nowymi grupami skautowymi dzięki wsparciu naszych Przyjaciół. Zaufanie, którym jesteśmy obdarzani przez Was i tysiące rodzin w Polsce, daje nam wielką motywacji do pracy.